FAQ Szukaj Grupy Statystyki Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Rekrutacja
Autor Wiadomość
Geralt
v-ce szef p. W-wa

Stopień: sierżant
Kompania: fizylierska
Wysłany: 2010-03-28, 12:45   Rekrutacja

Grupa Rekonstrukcji Historycznej odtwarzającej Pułk 4-ty Piechoty Xięstwa Warszawskiego, ogłasza zaciąg pod sztandary Napoleona.
Rekrucie! Przed Tobą największe bitwy epoki napoleońskiej –
Austerlitz, Jena, Raszyn, Wagram, Borodino, Lipsk, Waterloo i wiele innych…
potyczki, biwaki, atmosfera żołnierskiego obozu.
Zaciągnij się w nasze szeregi! Napisz do nas.
mrkulesza@gmail.com

Działamy w kilku dużych miastach: Warszawa, Łódź, Poznań, Szczecin, Kraków, Płock, Ostrołęka, Police oraz wielu mniejszych miejscowościach na terenie kraju. Zapraszamy do zabawy i udziału w rekonstrukcji.
Przygoda i niezapomniane wrażenia gwarantowane:)
Ostatnio zmieniony przez Geralt 2013-10-01, 11:24, w całości zmieniany 2 razy  

adiutant 
sąsiad generała

Stopień: fizylier
Wysłany: 2010-03-28, 16:27   

I w Płocku, choć na razie jednoosobowo ;-)

histor 
saper

Wysłany: 2010-03-28, 23:12   

Koniecznie trzeba dopisac Poznan...

Rafał RAF 

Wysłany: 2014-10-02, 07:39   

Witam bardzo serdecznie i pozdrtawiam bardzo goraco.

Nazywam się Rafał mieszkam ok 40 km od miasta Kraków. Nie dalej jak 4 dni temu przebywałem w obozie armi skonfederowanych stanów południa w Niepołomicach gdzie miałem szczęscie poznać wielce sypatyczną osobę Krzysztofa "szkockiego",
Ów prawy jegomosć i zacny jak mniemam żołnierz dojżał swem bystrem okiem mą tęsknotę do mundurów z epoki napoleońskiej i bez wachania podiął prubę zaciągnięcia mnie w szeregi znanego w całym swiecie Pułku 4 Piechoty Xięstwa Warszawskiego.
Przeto zasiadam do "pióra" i z pokorą proszę o wcielenie mej skromnej osoby w szeregi znakomitego pułku 4-ego.
Za pozytywne rozpatrzenie mej sprawy z góry bardzo serdecznie dziękuję oraz pragnę zapewnić,że ze swej strony dołożę wszelkich starań by godnie reprezentować P4PXW.
Mam też kilka pytań dotyczących sortów mundurowych. Nie posiadam jeszcze żadnej częsci odzienia,czy można odkupić cos od kogos z was? Brat szkocki mówił że możliwe jest cos w formie pożyczki sprzętu.
Proszę też o wskazówki dot.materiałów na sam mundur,gdzie kupić o jaki mat.pytać no i kolory bo wiadomo granatowy granatowemu nie równy.
Może ktos mógłby odesłać mnie do lektury na temat czapek rogatywek,ich konstrukcji itd.czytałem gdzies o sztywnej tektórze obleczonej materiałem ale też o szkielecie drucianym lub z czciny?
Z góry serdeczne dzięki ;)

Pozdrawiam.

Artos 

Stopień: rekrut
Wysłany: 2014-10-02, 07:49   

Ooo, to czeka Cię we wszelakim kontekście sprawy, niemałe wyzwanie.

Rafał RAF 

Wysłany: 2014-10-02, 08:15   

Nie zaniecham sprawy z tego jeno powodu :) Zaciągnę się i siekł będę nieprzyjaciół :)

Muiron 

Stopień: gefrajter woltyżerów
Wysłany: 2014-10-02, 09:15   

Witaj!
Przed Tobą długa droga ale nie martw się, sam z tym nie będziesz, pomożemy ;-)
Co do rogatywki - obecne repliki są szyte z tektury obuwniczej (szewskiej) obszytej czarną wełną i skórą. Czyli żadnego szkieletu się obecnie nie stosuje. Odnośnie spraw mundurowych to mamy żołnierza w Krakowie i on mógłby Cię wprowadzić w tajniki wyposażania się i obszywania. Masz konto na FB?

Rafał RAF 

Wysłany: 2014-10-02, 11:09   

Mam konto na FB Brat "szkocki " zdjecie na waszej osi zamiesciłem :) Jak moża było by się skontaktować z tym jegomosciem?

Hucuł 
z-ca Szefa O/Wawa

Stopień: Furyer
Wysłany: 2015-01-26, 22:13   

Na Fb szukaj Dominika Blaka, on ci podpowie, co i jak zrobić, ewentualnie zachęcam do kontaktu ze mną (też przez Fb) - niżej podpisanym oraz do polubienia fanpage naszego Stowarzyszenia GRH pulk 4 piechoty xw.
pozdrawiam Andrzej Stępnikowski

davut 
davut

Wysłany: 2015-12-03, 18:50   

jakie sa warunki rekrutacji i jaki jest koszt oporządzenia i gdzie można go kupic jak by co wiadomosc prosze na privie na Facebooku https://www.facebook.com/davut88
jestem zainteresowany zwłaszcza mundurem sapera lub fizyliera z gury dzieki za odpowiedz

Matt 

Stopień: gefrajter grenadierów
Wysłany: 2015-12-04, 04:32   

Witam, wysłałem wiadomość na FB

Odpowiedz do tematu